Міжнародна літня школа медійного права

Починаючи з 2005 року кожного року ми проводимо Міжнародну літню школу медійного права — тритижневий інтенсивний навчальний курс із юридичних та практичних аспектів регулювання роботи медіа. 

Міжнародна літня школа медійного права – це професійна навчальна програма для юристів, які прагнуть отримати поглиблені знання з широкого кола питань, що стосуються зокрема свободи слова й інформації, діяльності засобів масової інформації, захисту честі, гідності та ділової репутації, захисту приватного життя людини, регулювання телерадіомовлення. Школа розрахована на юристів з медійного права та студентів старших курсів правових факультетів, які мають намір працювати у медійній галузі.

Протягом трьох тижнів учасники школи вивчають питання регулювання телебачення та радіомовлення, захисту приватного життя та свободи висловлювання, доступу до інформації, практики розгляду спорів про дифамацію, регулювання поширення інформації в мережі Інтернет, регулювання передвиборної агітації, захисту суспільної моралі, авторських прав та багато інших.

Особливу увагу у навчальній програмі ми приділяємо європейським стандартам у галузі медійного права, зокрема Європейській конвенції з прав людини та практиці Європейського суду з прав людини.

Інші проекти напряму "Незалежні медіа"

Медійне право
ЦЕДЕМ з моменту свого заснування у 2006 році спеціалізується на медійному праві. Наші експерти розробляють…
Медійна освіта
Медійна освіта – важлива частина роботи ЦЕДЕМ з моменту заснування організації. Освітні курси з медійного…
Незалежна медійна рада
Незалежна медійна рада (НМР) – незаангажований та професійний орган саморегулювання у медійній сфері, створений у…
Суспільне мовлення
Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) –  український суспільний телерадіомовник, який об’єднує українські телеканали та радіостанції…
Архів
Роздержавлення преси
У 2015 році був ухвалений закон про реформування державних та комунальних ЗМІ. Над розробкою та…
Дивитись архів проектів