Реанімаційний Пакет Реформ трансформується у громадську спілку

April 24, 2019

Коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ” офіційно перетворюється у громадську спілку “Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ”. Таке рішення одностайно ухвалили учасники Установчих зборів Спілки 23 квітня. Відтак РПР отримає юридичний статус. До цього, нагадаємо коаліція була неформальним об’єднанням громадських організацій.

Співзасновниками Спілки стали 25 громадських організацій-членів РПР, зокрема і Центр демократії та верховенства права. Відтак, представники об’єднання розпочинають процедуру юридичної реєстрації, після якої громадська спілка набуде офіційного статусу.

Повний перелік співзасновників:

 1. БФ “ВОСТОК-СОС”
 2. ВЕГО “МАМА-86”
 3. Детектор медіа
 4. Європа Без Бар’єрів
 5. Інститут громадянського суспільства
 6. Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
 7. Інститут Євро-Атлантичного співробітництва
 8. Інститут розвитку регіональної преси
 9. Комітет виборців України
 10. Легкий бізнес
 11. МБО  “ЕКОЛОГІЯ-ПРАВО-ЛЮДИНА”
 12. МБФ “Українська Фундація  громадського здоров’я”
 13. Пласт – національна скаутська організація України
 14. Платформа прав людини
 15. Український незалежний центр політичних досліджень
 16. Урядово-громадська ініціатива “Разом проти корупції”
 17. Фонд “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва”
 18. Центр “Нова Європа”
 19. Центр громадянського представництва “Життя”
 20. Центр демократії та верховенства права
 21. Центр досліджень визвольного руху
 22. Центр політико-правових реформ
 23. Центр політичних студій та аналітики “ЕЙДОС”
 24. Центр розвитку інновацій
 25. StateWatсh

Переформатування Реанімаційного Пакету Реформ стартувало у березні цього року. Тоді Рада РПР затвердила план перетворення на спілку громадських організацій. Цей план ще у грудні минулого року розробив та запропонував Центр демократії та верховенства права. Зміни мають на меті зробити коаліцію інституційно стійкою та закріпити правила функціонування РПР, які діють наразі.

Водночас, трансформація РПР не вплине на цілі діяльності коаліції: впровадження та підтримку реформ в Україні. “Метою Спілки є підтримка та просування реформ для розбудови незалежної, згуртованої, демократичної, правової, сильної та авторитетної Української держави із заможним суспільством і рівними можливостями кожної особи для розвитку і самореалізації, а також сприяння консолідації громадянського суспільства в Україні”, – відзначають у Реанімаційному Пакеті Реформ.

Вже після юридичної реєстрації Коаліція РПР буде відкрита до приєднання нових членів. Долучитися до неї зможуть як дійсні, так і асоційовані члени Реанімаційного Пакету Реформ. Нагадаємо, зараз до його складу входить 83 громадські організації.

Фото: прес-служба РПР