Відкритий Університет Реформ провів фінальну зустріч шостого набору

Шостий набір Відкритого Університету Реформ 19 грудня провів останнє навчальне заняття – тренінг із підготовки презентацій.

Андрій Летницький, менеджер з навчання та контенту компанії Reprezent, попередньо проаналізувавши десятки презентацій раніше підготовлених студентами ВУР, навчав, як зробити їх кращими.

Він розповідав про вдосконалення структури та слайдів презентації. Порадив перед їх підготовкою визначитись із рядом запитань, зокрема, сформулювати ціль презентації та виробити ідею для кожного слайду.

Далі Андрій Летницький зосередився на роботі зі шрифтами, текстами, іконками, картинками. Також говорили про оформленням списків, схем, таблиць та діаграм. Впродовж усього тренінгу Андрій ділився корисними ресурсами, які допомагають створювати чудові презентації.

Лектор наголосив: фокус слід робити на цифрах, однак і сам шрифт несе певну емоцію. Головну ж думку слід формулювати у заголовку. Головне завдання презентації – представити результат, а не надавати аналіз подій.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: