Відкритий Університет Реформ провів лекцію про публічні закупівлі

У вівторок 7 листопада ВУР провів чергову лекцію для слухачів шостого набору. Марта Гоголь, юрист програми інноваційних проектів TI Ukraine, презентувала “Моніторинговий портал публічних закупівель Dozorro”, а також розповіла про етапи його еволюції та розвитку.

Серед іншого, експерт розповіла, як громадські активісти можуть допомогти виявляти порушення у публічних закупівлях, як організований цей процес у Антимонопольному комітеті України та які порушення при публічних закупівлях вчиняються найчастіше. Також присутні дізналися про альтернативні інструменти контролю: систему ризик-індикаторів Prozorro та Індекс найкращих закупівельних практик, – а також практичні кейси виявлення порушень у публічних закупівлях.

Насамкінець, Марта Гоголь поділилася планами проекту на майбутнє. Серед них – ухвалити законопроект про моніторинг (№4738Д) та регламентувати допорогові закупівлі (від 50 000 грн).

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: