ВУР 6.0 провів тренінг з публічних комунікацій

Як стати успішним оратором і вдало виступати перед публікою – своїм досвідом та порадами з учасниками шостого набору ВУР сьогодні поділився Іван Омелян, регіональний менеджер Реанімаційного Пакету Реформ.

«Головне в публічних виступах – емоції. Потрібно визначити, що вас лякає у публічних виступах і матеріалізувати свій страх, постійно практикувати те, чого боїтеся», – відзначив він.

За словами Івана Омеляна, оратор має одразу чітко задати рамки дискусії, почути і сказати найголовніше. При цьому важливо «ділитися» увагою, залучати слухачів. ВУРівці дізналися про чотири основі голосові тональності: голоси «воїна», «друга», «мудреця» та «візіонера».

«Коли вам задають питання – це найкраще, що може бути, це означає, що ви цікаві. Ще одна важлива річ – не говоріть у мікрофон, якщо маєте таку можливість. І пам’ятайте: компліменти працюють на емоції», – порадив наостанок лектор.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: