ЦЕДЕМ успішно провів Відкритий Університет Реформ для помічників народних депутатів

December 20, 2019

Центр демократії та верховенства права успішно провів Відкритий Університет Реформ для помічників чинних народних депутатів Верховної Ради України. Упродовж чотирьох тижнів помічники ознайомлювалися з ключовими українськими реформами та спілкувалися з експертами-практиками у цих сферах.

Набір ВУР для помічників депутатів відбувався вперше. Учасниками проекту стали 45 помічників народних обранців із фракцій “Слуга народу”, “Голос”, “Батьківщина”, “Європейська солідарність” та “За майбутнє”. Сама ж освітня ініціатива є продовженням Відкритого Університету Реформ – освітнього курсу, який Центр демократії та верховенства права проводить для молодих реформаторів з 2015 року.

Навчання відбувалося у форматі вечірніх лекцій двічі на тиждень. Експерти розповідали учасникам Відкритого Університету Реформ про суспільно-політичні питання, з якими помічники депутатів працюють у парламенті. Серед тем, які розкрили спікери – боротьба з корупцією, виборча та конституційна реформи, децентралізація та медична реформа. 

Зокрема, Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права та Людмила Слива, координатор кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! розповіли учасникам про судову реформу та можливі зміни у системі судочинства. Також темою однієї з лекцій стала медійна реформа, зокрема створення Суспільного мовлення – її для помічників депутатів провів Ігор Розкладай, головний медійний експерт ЦЕДЕМ.

Під час випускного вечора учасники Відкритого Університету Реформ отримали сертифікати про успішне завершення навчання.