ВУР провів останню лекцію сьомого набору

Цієї п’ятниці відбулася остання за графіком, але не за важливістю, лекція 7-го набору ВУР. Учасники Відкритого Університету Реформ зустрілися з Глібом Вишлінським, виконавчим директором Центру економічної стратегії, та поговорили про економічні реформи.

За словами лектора, для того, щоб покращився добробут українців – потрібно, щоб зростала економіка. Для того, щоб зростала економіка – потрібно, щоб збільшилася частка інвестицій, зокрема,  іноземних. А щоб збільшилася частка іноземних інвестицій – потрібно, щоб інвестори вбачали в Україні все менше і менше ризиків.

Серед головних перешкод та проблем, які бачать в Україні потенційні інвестори,  – корупція, недовіра до судової системи, монополізація ринків та олігархізація влади. Війна з Росією – на четвертому місці. Тому коли політики говорять, що до нас не надходять іноземні інвестиції саме через збройний конфлікт – це скоріше маніпуляція та популізм.

Гліб Вишлінський відзначив, що протягом наступних кількох років українській владі дуже важливо надалі співпрацювати з МВФ, мати більш-менш збалансований бюджет та потроху зменшувати державний борг. На щастя, багато парламентарів це розуміють. Саме тому у четвер депутати все ж проголосували за створення Антикорупційного суду. Це один маленький крок на шляху до залучення більшої кількості іноземних інвесторів.

Вже завтра Відкритий Університет Реформ завершить сьомий набір традиційним випускним вечором

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: