Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – спілка громадських організацій, що працює у напрямі підтримки та просування реформ в Україні. Реанімаційний Пакет Реформ як неформальна громадська платформа був заснований Центром демократії та верховенства права й іншими громадськими організаціями та колом експертів під час Революції Гідності для консолідації зусиль та експертності громадськості з метою напрацювання законодавчих змін та впровадження реформ. У 2019 році РПР трансформувався у спілку громадських організацій та отримав відповідний юридичний статус. План перетворення об’єднання у спілку був розроблений за участі експертів ЦЕДЕМ.
Мета, завдання і цінності РПР – це підтримка та просування реформ для розбудови незалежної, згуртованої, демократичної, правової, сильної та авторитетної української держави із заможним суспільством і рівними можливостями кожної особи для розвитку і самореалізації, а також сприяння консолідації громадянського суспільства в Україні.
Спілка здійснює свою діяльність на засадах політичної незаангажованості та неафілійованості з бізнесом.
Колишній директор ЦЕДЕМ Тарас Шевченко (2005-2020) входив до Ради РПР, яка є органом стратегічного управління спілки і протягом п’яти років був її співголовою. Експерти Центру працюють у 4-х експертних групах Реанімаційного Пакету Реформ, зокрема у групі медіареформи, завдяки зусиллям якої був прийнятий закон про суспільне мовлення і, як результат, створений суспільний мовник.
З 2014 по 2019 рік ЦЕДЕМ забезпечував інституційну, фінансову та організаційну підтримку РПР. Протягом 2014–2019 років ЦЕДЕМ залучав грантові кошти від Європейської Комісії та уряду Швеції на фінансування роботи Секретаріату РПР.